Baseus Magic Series PPS - ładowarka samochodowa Quick Charge 4.0+ / QC3.0 45W 6A czarny (CCMLC20C-01)
  • Ładowanie pod kontrolą
RozmiarCena / szt.RabatDostępność i wysyłkaKup za punktyIlość
one size
Rabat
Wysyłka jutro (4419 szt. w magazynie)
Kup za punkty
Suma wybranych produktów:
(Zniżka %)
0
/ 1szt.
/ 1szt.
z
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz pkt.
Kompendium szybkiego ładowania
Stabilność zawsze i wszędzie
Również dla laptopów
Szeroka kompatybilność
Wstępna diagnostyka akumulatora
Gadżet wyświetla także napięcie przekazywane mu przez samochodowy akumulator. Przy odpaleniu auta wartość tak powinna wynosić od 13.3V do 14.8V. Podczas ładowania normalne napięcie to między 12V do 13.2V, jeśli jednak jest niższe niż 12V to warto sprawdzić stan baterii.
2 urządzenia jednocześnie
Wysokiej jakości materiały
Podwójny inteligentny chip
6 poziomów zabezpieczeń
Specyfikacja:
  • Marka: Baseus
  • Nazwa: Magic Series PPS
  • Model: BS-C20A
  • Materiał: PC + ABS
  • Porty: USB-C PD, USB
  • Napięcie (wejście): DC 12V-24V
  • Napięcie/natężenie (wyjście):
  • USB-C PD - 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A
  • USB - 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/3A, 20V/2.25A
  • USB-C PD + USB: 5V/6A (max)
  • Wymiary: 6,5 x 3 x 3 cm
  • Waga: 45 gramów
UWAGA: Maksymalna moc 45W (20V / 2.25A) jest możliwa jedynie na 24V instalacji elektrycznej!